30 maja odbył się Dzień Patrona w Naszej Szkole. Od samego rana było słychać muzykę i czuć zapach pieczonych kiełbasek. W cieniu odpoczywano w strefie relaksu. Na dziedzińcu przed szkołą odbył się pokaz udzielania pierwszej pomocy przeprowadzony przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. W tym dniu zorganizowano wiele konkursów, takich jak quizy tematyczne a także turniej gier komputerowych. W Liceum Plastycznym otwarto wystawę prac zrealizowanych przez klasę III na plenerze we Wleniu. Szkole profile organizowały warsztaty w swoich specjalizacjach, które odwiedzali uczniowie innych placówek szkolnych, zaciekawieni naszą szkołą. Odbyły się zajęcia „Zabawa w drewnie”, warsztaty drzeworytnicze, tworzono szklane mozaiki, rozdano nagrody w konkursie „Literacka mapa Jeleniej Góry”, odbył się konkurs mitologiczny i wiele innych atrakcji.

Auto tekstu: Katarzyna Kita            Autorzy zdjęć: Weronika Klecha, Melani Meres, Dominik Zając

Autorzy zdjęć: Weronika Klecha, Melani Meres, Dominik Zając