26 października 2017r. uczniowie klasy 3 D/R i 3 F/I uczestniczyli w warsztatach z zakresu doradztwa zawodowego, które przeprowadziła pani Pani Agata Wysocka, dyrektor Banku Zachodniego 3 Oddział w Jeleniej Górze.  Tematem przewodnim była rekrutacja – przyjęcie do pracy. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak napisać poprawnie życiorys oraz list motywacyjny. W jaki sposób rozmawiać na spotkaniu rekrutacyjnym oraz jaki strój wybrać ubiegając się o pracę. Ciekawym zagadnieniem było omówienie pytań jakie może zadać potencjalny pracodawca rekrutowanemu oraz jakie pytania powinny być zadane przez rekrutowanego. Pani dyrektor Banku Zachodniego bardzo serdecznie dziękujemy za fachową i nieocenioną w praktyce wiedzę, przekazaną uczniom podczas czwartkowego spotkania.

Kolejne warsztaty z tego cyklu już wkrótce.