W dniach 20-27 maja uczniowie naszej szkoły wyruszyli na podbój Europy! Wybraliśmy się na wycieczkę szkolną do Hiszpanii, po drodze zwiedzając Norymbergę nocą, południe Francji – Lyon i Avignon oraz Szwajcarię – Berno w drodze powrotnej. Ogrom wrażeń – zdjęcia mówią same za siebie

Sama Hiszpania była urzekająca. Barcelona wraz z katedrą La Sagrada Familia Gaudiego, klasztor w niezwykłych górach – Montserrat – widoki te pozostawiły niezapomniane wrażenia. Miasteczko Lloret de Mar (tam stacjonowaliśmy w hotelu ze wspaniałymi posiłkami) i dzień spędzony na plaży również na długo pozostanie w pamięci wszystkich.

Wspaniała atmosfera, wspaniali uczestnicy – czekamy na kolejny rok! Tym razem południe Włoch.