W dniu 26 kwietnia 2017 r. na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbyła się się kolejna edycja Gry Miejskiej pt. „Programuję swoją przyszłość JELENIA GÓRA…enter”, która skierowana jest do gimnazjalistów klas III z Jeleniej Góry oraz okolic.

Naszą szkołę godnie reprezentowały drużyny: dziewczyn w składzie – Weronika Gradkowska, Laura Tlałka, Sandra Michalec, Oliwia Mućka i Weronika Małecka, oraz chłopców – Jędrzej Drankowski, Michał Komada i Łukasz Klukowski.

Celem gry było przejście wyznaczonej na mapie trasy, rozwiązanie zadań w językach niemieckim
i angielskim, zagadek i zadań zręcznościowych oraz zebranie jak największej liczby punktów w ciągu 2,5 godziny.

Nasze dziewczyny pokonały 11 drużyn z jeleniogórskich gimnazjów zdobywając 44 na 45 punktów
i zostały uhonorowane przez Prezydenta Miasta Jeleniej Góry dyplomami
i atrakcyjnymi nagrodami.

Brawo !!!