Na stronie jelonka.com pojawił się artykuł o gościach, którzy odwiedzili Rzemiosła:

Po raz kolejny cieplicką szkołę odwiedziła 21– osobowa grupa z Ukrainy. W nowych pracowniach Liceum Plastycznego przy ulicy Cieplickiej w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego odbyły się warsztaty artystyczne dla ukraińskich studentów z Uniwersytetu Technicznego im. Ivana Puluja w Tarnopolu.

Po zwiedzeniu pracowni nastąpił podział na grupy w zależności od zainteresowania gości. W pracowni szkła artystycznego i witrażu pod kierunkiem Ewy Kopeć –Kotulskiej i Agnieszki Ślipko-Strzałkowskiej odbyła się realizacja własnych projektów biżuterii szklanej uwzględniająca dobór koloru szkła, wycinania i grawerowania, oklejania gotowych elementów taśmą miedzianą oraz lutowania. (…)
Zachęcamy do przeczytania całego artykułu na stronie jelonka.com.