W dniach 13 -14.marca prezentowaliśmy w naszej szkole bogatą ofertę edukacyjną dla uczniów gimnazjum w ramach Dni Otwartych Szkoły. W tym czasie odwiedziło nas bardzo wielu uczniów i ich rodziców z gimnazjów jeleniogórskich oraz, Szklarskiej Poręby, Legnicy, Kamiennej Góry, Czarnego Boru i Wałbrzycha.

Odwiedzając liczne pracownie zawodowe poznawali specyfikę kształcenia w poszczególnych zawodach oraz mieli możliwość wypróbowania własnych sił podczas wykonania przykładowych ćwiczeń. W trakcie wizyty byli pod opieka Samorządu Uczniowskiego, który przybliżył im specyfikę szkoły oraz panującą w niej atmosferę.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za przybycia, a Samorządowi za wspaniałe przygotowanie i zaangażowanie.