Młodzi fotograficy z Naszej Szkoły godnie reprezentowali Jelenią Górę i zdobyli nagrody i wyróżnienia w regionalnym konkursie DLA LASU, DLA LUDZI – PSZCZELA RODZINA. Wśród laureatów, w kategorii szkół średnich, znalazła się Wiktoria Szajnoga, która zajęła III miejsce – jej opiekunką była Pani Gabriela Załecka. Wyróżnienia zdobyły Wiktoria Lisiecka i Nadia Użałowicz – ich opiekunem był Pan Krzysztof Zwoliński. Dodatkowo uczestnicy mieli za zadanie opisać fotografowane owady – nad poprawnością opisów czuwała Pani Dorota Zdanowska.  Konkurs przeprowadzony był wiosną bieżącego roku i polegał na wykonaniu zdjęć owadów z rodziny pszczołowatych. Celem konkursu było kształtowanie świadomości i postaw ekologicznych. Pomimo wielu utrudnień ze względu na ogłoszony stan epidemiologiczny  i wprowadzone zdalne nauczanie, do konkursu zgłoszono 223 prace konkursowe (przystąpiło 27 szkół z nadleśnictw: Głogów, Legnica, Lwówek Śląski, Milicz, Szklarska Poręba, Świeradów i Żmigród) Wszystkie przygotowane prace zachwycały wrażliwością artystyczną oraz znajomością tematyki, przez co ich eliminacja była bardzo trudna. Ze względu na obecną sytuację zrezygnowano z organizacji wspólnego wydarzenia finałowego. Podsumowania zostały przeprowadzone przez poszczególne nadleśnictwa, do których były składane prace konkursowe. Organizator konkursu – Nadleśnictwo Milicz zadbało o ciekawe nagrody rzeczowe współfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Nagrody uczniom w obecności dyrektora szkoły Pani Anny Szydłowskiej – Robak oraz Samorządu Szkoły wręczyła Pani Jolanda Madusiok z Nadleśnictwa Szklarska Poręba. Gratulujemy uczniom technikum fotografii i multimediów z  Rzemiosł kolejnych sukcesów i życzymy dalszej udanej aktywności artystycznej.