Tegoroczny rok szkolny zaczynamy inaczej niż zwykle. W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbyły się tradycyjne uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Uczniowie na spotkanie z wychowawcami klas przychodzili rotacyjnie. Najwięcej emocji przyniosło spotkanie uczniów klas pierwszych. Po spotkaniu z wychowawcą uczniowie mieli możliwość zwiedzić szkołę i obejrzeć pracownie zawodowe. W roku szkolnym 2020/2021 w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych naukę rozpocznie 340 uczniów w tym aż 116 uczniów klas pierwszych. Z okazji pierwszego dzwonka wszystkim Naszym Uczniom, i tym starszym, i tym najmłodszym, życzymy oczywiście jak najlepszych ocen w nowym roku szkolnym, ale przede wszystkim radości z nauki i odkrywania swoich pasji oraz talentów.

Dorota Szajkowska