Nasi Uczniowie wzięli udział w konkursie organizowanym przez Lasy Państwowe pt . „Dla Lasu, dla Ludzi – Pszczela Rodzina „.  Wśród nadesłanych zdjęć na  etapie szkolnym wyłoniono trzy zwycięskie prace przedstawiające pszczołowate, których autorkami są Wiktoria Szajnoga z klasy 1 F oraz Nadia Użałowicz i Wiktoria Lisiecka z klasy 1Fg.  Poniżej prezentujemy najlepsze prace uczniów, których autorami są: Joanna Gałek, Emilia Gawrońska, Tomasz Goleniszcza, Julia Mularonek, Julia Kalbarczyk, Natalia Kowalczyk. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za „godne” reprezentowanie szkoły! Koordynatorem konkursu była Pani Gabriela Załecka. Pamiętajmy, że pszczołowate to bardzo pożyteczne owady. Zapylają rośliny przy okazji zdobywania nektaru i pyłku. Dzięki ich pracy, warzywa i owoce nie tylko wydają więcej plonów, lecz również wydawane przez roślinę owoce są większe i ładniejsze. Pszczoły to wzór pracowitości.