22 stycznia odbyła się trzecia edycja Poloneza Maturzystów na Placu Ratuszowym  – inicjatywy wymyślonej przez Jakuba Kisiel – Kiślańskiego z Naszej Szkoły. Tym razem tańczyło 188 par. W tańcu wzięli udział przedstawiciele wszystkich szkół ponadpodstawowych w Jeleniej Górze. Pierwsze pary tworzyli uczniowie Rzemiosł – pomysłodawców wydarzenia. Udziałem w imprezie zaszczycili włodarze miasta – Prezydent Miasta – Jerzy Łużniak, Zastępca Prezydenta – Konrad Sikora, Naczelnik Wydziału Oświaty – Paweł Domagała oraz niektórzy Radni Miasta. Wśród tańczących nie zabrakło również Pani Dyrektor Rzemiosł – Anny Szydłowskiej – Robak.Tradycyjnie impreza na Rynku wpisuje się w rozpoczynający się okres bali studniówkowych.

Autor fotografii: Krzysztof Kuczyński