Nasi uczniowie i nauczyciele pomagali w organizacji pleneru – konkursu plastycznego „Dzieci dla Niepodległej”. W Parku Zdrojowym w Cieplicach 5 czerwca dzieci z jeleniogórskich przedszkoli wykonywały prace plastyczne i skorzystały z dodatkowych atrakcji. Impreza odbyła się po raz siódmy. Imprezę wsparły Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze oraz Straż Miejska. Zainteresowaniem cieszył się też motocykl udostępniony maluchom przez Janusza Szklarskiego – mieszkańca Cieplic. Uczniowie Liceum Plastycznego pomagali w pracach plastycznych. Imprezę dla Przedszkola Nr 10 dokumentowali uczniowie z klasy 1 Technikum fotografii i multimediów.

Tekst: Katarzyna Kita

Zdjęcia: Melani Meres, Katarzyna Kita, Gabrysia Węsek, Weronika Klecha, Aleksander Jasik