Na stronie jelonka.com oraz portalik24.pl pojawił się artykuł nt. finału olimpiady przedsiębiorczości.

„Współpraca Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych z Wydziałem Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, zaowocowała kolejnym finałem Olimpiady Przedsiębiorczości, który odbył się wczoraj (11.04) w auli uczelni.

Laureatem Olimpiady Przedsiębiorczości został Krzysztof Burawski z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze, drugie miejsce zajął Patryk Prusinowski z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze, a trzecie Marceli Matusiak z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Świdnicy. Trzy osoby zajęły czwarte miejsce ex aequo: Julia Matysiak (ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze), Dominik Lisiak i Franciszek Morawa (obaj Zespół Szkół Katolickich w Jeleniej Górze). (..)” cyt. jelonka.com
„W środę 11.04.2018, w gmachu Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, odbył się finał III edycji dolnośląskiej Olimpiady z „Podstaw Przedsiębiorczości”. Organizatorem tego wydarzenia był Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. S. Wyspiańskiego w Jeleniej Górze oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
Etap I przeprowadzono w szkołach macierzystych. Do etapu II przystąpiło po trzech przedstawicieli z każdej szkoły. Natomiast do grona finalistów, spośród prawie 430 uczestników etapu pierwszego, zakwalifikowało się 37 uczniów z 17 szkół z Dolnego Śląska.(..)” cyt. portalik24.pl
Zachęcamy do przeczytania całego artykułu na stronie jelonka.com oraz portalik24.pl.