Na stronie jelonka.com pojawił się artykuł nt. ucznia naszego technikum technologii drewna – Krystiana Adamczaka.

„Uczeń technikum technologii drewna w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze Krystian Adamczak otrzymał w tym roku szkolnym stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość wręczenia dyplomów odbyła się w Szczawnie–Zdroju, a jej gospodarzem był dolnośląski kurator oświaty Roman Kowalczyk.

Krystian uczęszcza do Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze na kierunku technika technologii drewna. Wybrał tę szkołę i ten kierunek, gdyż stolarstwo jest jego pasją, a szkół oferujących naukę na tym kierunku ze świecą szukać. Ma 18 lat. Mieszka w Czarnym Borze, małej wiosce między Wałbrzychem a Kamienną Górą. Oprócz stolarstwa interesuje się także motoryzacją. Bardzo lubi kulturę góralską. Gra na skrzypcach, tańczy i śpiewa w zespole „Janicki” (…)”
Zachęcamy do przeczytania całego artykułu na stronie jelonka.com.