10 czerwca 2015 roku w częstochowskim Zespole Szkół Artystycznych odbyło się otwarcie wystawy : Przegląd Wyróżnionych Prac Dyplomowych 2015. Każda szkoła plastyczna zaprezentowała wybrane prace dyplomowe z ostatnich 2 lat. W tym roku zaprezentowaliśmy po 3 reprezentantów z każdej specjalizacji prowadzonej w naszej szkole. Snycerstwo: Joanna Rzeszut „Cieplutko” – zestaw siedzisk ozdobnych, Anna Kulak „Moonlight”, Natalia Rałska „Totem”, szkło artystyczne i witraż: Paulina Romańczuk – „Przenikliwość natury”, Paulina Kaleta – „Stany lękowe”, Natalia Komorowska – „Korona Królowej Lodu”, fotografia: Aneta Potaś – „Camera Obscura”, Paulina Dzika – „ Moja Camera Work”, Patrycja Ciesiulewicz – „Odcienie Piękna”.