Wernisaż w Muzeum Miejskim w JagniątkowieMuzeum Miejskie w JagniątkowieUroczystą prezentacją obrazów zakończył się plener uczniów klasy II liceum plastycznego.

Uczniowie tworzyli prace pod opieką nauczycieli – artystów plastyków: Beaty Kornickiej-Koneckiej i Agnieszki Ślipko-Strzałkowskiej. Na wystawie zostało zaprezentowanych 58 prac, w większości olejnych na płótnie, ale również malarskich i rysunkowych na papierze. Od oglądajacych wystawę gości uczniowie mogli usłyszeć bardzo miłe komentarze na temat poziomu artystycznego obrazów.

Wystawa potrwa do 18 czerwca. Obrazy można oglądać w wieży na I piętrze w Domu Gerharta Hauptmanna.

Dziękujemy Pani Dyrektor Muzeum „D.G.H.” Julicie Zapruckiej za dofinansowanie naszego pleneru.