Konsultacje dla kandydatów do „PLASTYKA”

| Napisany przez | Kategorie: Informacje szkoła, Liceum Sztuk Plastycznych, Różne, Wydarzenia Liceum Sztuk Plastycznych, Wydarzenia Szkoła

Zaczynamy od lutego cykl cotygodniowych, piątkowych, popołudniowych, darmowych spotkań i konsultacji online dla kandydatów do jeleniogórskiego Liceum Sztuk Plastycznych. Będzie możliwość dla was i waszych rodziców porozmawiać o wyborze szkoły. Masz talent plastyczny? Pokaż nam swoje prace. Konsultacji udzielą profesjonalni artyści – nauczyciele naszej szkoły. Pomożemy ci przygotować się do egzaminu wstępnego. Rozwiejemy wasze wątpliwości dotyczące wyboru szkoły oraz waszych umiejętności, zdolności i prac plastycznych.

Zaczynamy w piątek ( 5-02-2021) o godzinie 17.00 na platformie Zoom. Link do spotkania będzie dostępny od czwartku na naszej stronie : zsart.edu.pl w zakładkach Aktualności lub Rekrutacja. Można tez przesyłać prace i pytania na e-mail: rekrutacja.plastyk.jg@gmail.com Odpowiemy pisemnie lub online.