Witamy wiosnę w CieplicachPatronat – Prezydent Miasta Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

21 marca 2012 roku młodzież gimnazjalna naszego regionu oraz uczniowie liceum plastycznego spotkali się na plenerze. 39 gimnazjalistów z opiekunami zwiedziło pracownie artystyczne oraz galerię „Na strychu” zachwycając się pracami naszych licealistów.

Powstały prace inspirowane cieplicką architekturą i krajobrazem. Praca w plenerze zakończyła się poczęstunkiem i wspólną wystawą w pracowniach artystycznych. Najlepsze prace zostały nagrodzone szklanymi kompozycjami a wszyscy uczestnicy pleneru otrzymali pamiątkowe paletki.

Nagrodzeni
Gimnazjum

I miejsce Katarzyna Jastrząb – Gimnazjum w ZSRA

II miejsce Paulina Nadolna – Gimnazjum w ZSRA

III miejsce Paweł Baranowicz – Gimnazjum nr 4

wyróżnienie Anna Baranowska – Gimnazjum nr 1

Liceum Plastyczne

I miejsce Dajana Czymbor

II miejsce Sabina Makowska

III miejsce Kamil Ziółkowski

wyróżnienie Karolina Karaczun